Banner baigiamojo gynimas

Muzikos pedagogai - Marijampolės meno mokykla

  

 

Eil. Nr.

Vardas, pavardė

Išsilavinimas

Mokomieji dalykai

Turimos pareigos

1.

Dainora Aravičienė

Aukštasis

fortepijonas

mokytoja

2.

Benas Aukščiūnas

Aukštasis

saksofonas

mokytojas

3.

Laima Baltrušaitienė

Aukštasis

akordeonas

Mokytoja metodininkė

4

Violeta Bekešienė

Aukštasis

fortepijonas

mokytoja metodininkė

5.

Vilija Biveinienė

Aukštasis

fortepijonas

mokytoja

6.

Mindaugas Biveinis

Aukštasis

klarnetas

mokytojas

7.

Kristina Brazienė

Aukštesn.

choreografija

Vyresnioji mokytoja

8.

Eglė Čaplinskienė

Aukštasis

 

Koncertmeisterė metodininkė

9.

Rasa Čereškienė

Aukštasis

fortepijonas

Mokytoja metodininkė

10.

Evelina Dailydaitė

Aukštasis

 

koncertmeisterė

11.

Loreta Dambauskienė

Aukštasis

dainavimas

Mokytoja metodininkė

12.

Rasa Duliūnaitė

Aukštasis

fortepijonas

Vyresnioji mokytoja

13.

Rita Gavinavičiūtė

Aukštasis

-

koncertmeisterė

14.

Rasuolė Girdzijauskaitė

Aukštasis

fortepijonas

mokytoja

15.

Dalia Grinevičienė

Aukštasis

fortepijonas

Mokytoja metodininkė

16.

Marytė Jablonskienė

Aukštasis

Muzikos teorija

Vyresnioji mokytoja

17.

Arnoldas Jasevičius

Aukštasis

Fortepijonas

Mokytojas

18.

Bronius Kaubrys

Aukštasis

Muzikos teorija

Mokytojas metodininkas

19.

Loreta Kupstienė

Aukštasis

kanklės

Mokytoja metodininkė

20.

Rasa Kyburienė

Aukštasis

fortepijonas

Mokytoja metodininkė

21.

Darius Klišys

Aukštasis

birbynė, elektroniniai instr.

Vyresnysis mokytojas

22.

Gintas Kraptavičius

Aukštasis

saksofonas

Vyresnysis mokytojas

23.

Laimutė Krivickienė

Aukštasis

smuikas

mokytoja metodininkė

24.

Petras Krukonis

Aukštesn.

-

Vyresnysis koncertmeisteris

25.

Irena Kučiauskienė

Aukštesn.

akordeonas

mokytoja

26.

Justina Kulakovskienė

Aukštasis

muzikos istorija

Vyresnioji mokytoja

27.

Alina Kvietkauskienė

Aukštasis

choreografija

mokytoja metodininkė

28.

Vilija Kulikauskienė

Aukštasis

fortepijonas

Vyresnioji mokytoja

29.

Brigita Labutienė

Aukštasis

solfedis

Vyresnioji mokytoja

30.

Laima Lapkauskaitė

Aukštasis

dainavimas

Mokytoja ekspertė

31.

Rita Marcinkevičienė

Aukštasis

fortepijonas

Vyresnioji mokytoja

32.

Raimonda Mardosienė

Aukštesn.

 

Vyresnioji koncertmeisterė

33.

Vidmantas Matusevičius

Aukštasis

smuikas

Vyresnysis mokytojas

34.

Alma Mingilevičienė

Aukštasis

fortepijonas

mokytoja

35.

Daina Misiukevičienė

Aukštasis

choreografija

Mokytoja metodininkė

36.

Svetlana Maurutienė

Aukštesn.

fortepijonas

Mokytoja metodininkė

37.

Aušra Morkūnienė

Aukštasis

Fortepijonas

Vyresnioji mokytoja

38.

Daiva Radzevičienė

Aukštesn.

dainavimas

Vyresnioji mokytoja

39.

Viktorija Sirutytė

Aukštasis

solfedis

Vyresnioji mokytoja

40.

Giedrė Stanionienė

Aukštasis

fortepijonas

Mokytoja metodininkė

41.

Asta Širvinskienė

Aukštasis

solfedis

Mokytoja metodininkė

42.

Irina Šerpytienė

Aukštasis

Akordeonas, elektroniniai muz. instr.

Vyresnioji mokytoja

43.

Arūnas Šerpytis

Aukštasis

 

Vyresnysis koncertmeisteris

44.

Margarita Upit

Aukštasis

smuikas

Vyresnioji mokytoja

45.

Irena Valiulienė

Aukštesn.

violončelė

Mokytoja metodininkė

46.

Aldona Vosylienė

Aukštesn.

akordeonas

Vyresnioji mokytoja

47.

Daiva Vosylienė

Aukštesn.

kanklės

Mokytoja metodininkė

48.

Dana Žemaitienė

Aukštasis

fleita

Mokytoja metodininkė

49.

Bronius Žilys

Aukštesn.

fortepijonas

Vyresnysis mokytojas

 

 

hits counter